KONTAKT

Taavi Räpp, OÜ SBT Võrgutööd tegevjuht
E-post: taavi@sbt.ee
GSM: +372 5300 5106
Aadress: Soinaste 8A, Tartu

Enn Räpp, OÜ SBT Võrgutööd juhatuse liige
E-post: enn@sbt.ee
GSM: +372 511 3763
Aadress: Soinaste 8A, Tartu 

Rekvisiidid:
SBT Võrgutööd OÜ
Soinaste 8A
51011 Tartu
Reg. nr.:  11997634
KMKR: EE101413282
A/a: 221050550499

 

KÜSI PAKKUMIST!

Teil on tegemist vajav töö, kuid puudub tegija? Pole probleemi! Kirjutage meile, kirjeldage tööülesannet ja küsige pakkumist. Vastame Teile esimesel võimalusel.

Uudised

Võrgutööd oli esindatud Weekendil ja Eesti suurimal laadal
Traditsiooniliselt oli SBT Võrgutööd esindatud 16.-18. augustil toimunud Weekend Festival Balticul Pärnus ja samal nädalavahetusel peetud Hauka laadal Antslas. Mõlema ürituse toimumiskohta paigaldasime ajutised mobiiliside tugijaamad TONTU. Meie paigaldatud mobiilivõrk töötas edukalt ka Rally Estonial ja UEFA Superkarikal Lilleküla staadionil. Koos Telia ja Elisaga annab SBT Võrgutööd oma parima, et meelelahutust nautivad inimesed saaksid infot ülikiirelt ja kvaliteetselt saata.

SBT Võrgutööd rallis Lõuna-Eestis

Elisa toetas Rally Estoniat uue ajutise mobiili- ja andmeside võrgu ehitusega Lõuna-Eesti ralliradadel, ehitajaks OÜ SBT Võrgutööd. Süsteem võimaldab 4G võrgu kaudu välkkiirelt edastada rahvusvahelist pilti ja jooksvaid andmeid. Selline tehniline lahendus on kasutusel ka kõikidel autoralli MM etappidel.

Hea levi toob hea jalgpalli

Elisa tellimusel valmis SBT Võrgutöödel uus tipptasemel mobiililevi võrk Lilleküla jalgpallistaadionil. Nüüd saavad vutifännid kiiresti ja kvaliteetselt edastada uudiseid ja pilte otse tribüünidelt. Kui Eesti peaks tulevikus võitma Lilleküla staadionil otsustava valikmängu ja pääsema MM-turniirile, saavad meie jalgpallisõbrad seda rõõmusõnumit silmapilkselt kogu maailmaga jagada.